NAŠE "DESATERO"

DESATERO ESHOPU MILIMALA

1. Eshop není naší hlavní činností. Přiznáváme, že jsme poctivá "garážová" firma, se všemi výhodami a nevýhodami, které s tím souvisí. Jsme partnerská dvojice, máme rodinu, oba máme svá hlavní zaměstnání a objednávkám a výrobě se věnujeme ve volném čase. V pracovní den proto většinou nemůžeme reagovat hned, ale zase vaši objednávku můžeme vyřídit i během víkendu.

2. Z důvodů uvedených v bodě 1 upřednostňujeme emailovou případně SMS formu komunikace. Na telefonu nebýváme - zejména přes den - vždycky dostupní. Není neobvyklé, když vám mail od nás přijde v neděli o půlnoci.

3. Díky šíři sortimentu, velikostí, barev, materiálů atd. máme jen minimum zboží skladem a valnou většinu věcí vyrábíme až po objednávce/po zaplacení zboží. Tím se doba dodání o pár dnů prodlužuje. Objednávka-zaplacení-výroba-expedice. Většinou celá akce zabere zhruba týden.

4.  VELMI DŮLEŽITÉ: Pokud potřebujete nějaké zboží k určitému datu, dejte nám o tom prosím vědět. Stejně tak, pokud potřebujete něco velmi urgentně. Vaši objednávku se v tomto případě budeme snažit upřednostnit, aby se požadovaný termín stihl. Funguje to.

5. Je užitečné přidat k objednávce kromě adresy i číslo telefonu. V případě časové tísně to umožňuje rychleji upřesnit zadání objednávky apod. Rovněž zásilková služba vás může kontaktovat při doručování a balík tak nezůstane ležet nevyzvednutý na poště. Kromě doručovatele v žádném případě vaše údaje nepředáváme nikomu dalšímu.

6.  DŮLEŽITÉ: Pokud se vám zdá, že mail od nás dlouho nepřichází, zkuste prosím zkontrolovat i složku nevyžádané pošty. Občas se bohužel stává, že tam naše pošta spadne. A to i přesto, že nevyžádané zprávy nepíšeme a ani jednou jsme nerozeslali hromadný mail. Nejvíce přísné jsou adresy s doménou gmail. Pokud vám padáme do nevyžádané pošty, nastavte si nás jako důvěryhodného odesílatele.

7. Všechny výřezy z eshopu lze na přání vyrobit i v jiných velikostech. Co je vyrobeno z březové překližky, je možné vyrobit i z borové, z filcu, z plexiskla apod. A naopak. Poznámka k materiálu: z překližek upřednostňujeme březovou. Je odolnější, pevnější a přitom příjemná na omak. Topolová překližka je měkčí, řidší a hlavně levnější, z čehož pramení její velká obliba u konkurence.

8. Náš sortiment není přísně omezen jen na zboží, které je zadáno v eshopu - týká se zejména výřezů. Jsme výrobci i designéři, takže pokud máte nějaký nápad, můžeme vám pomoci s jeho realizací. Nebojte se nás kontaktovat. Je ovšem nutné počítat s tím, že to zabere nějaký čas.

9. Omluvte prosím naše případné prohřešky - opožděná odpověď na mail, opomenutí přiložení dárku zdarma apod. Neděláme je naschvál a snažíme se je napravit.

10. Tento bod v budoucnu ještě doplníme. Prozatím: Mějte se pěkně.