Drobné výřezy á 50 kusů

Drobné dřevěné dekorativní výřezy z překližky. Jsou určeny jako polotovar k dalšímu tvoření např. výrobě dekoračních věnečků či originálních přáníček, pozvánek apod. Vyrábějí se pomocí laseru, vyznačují se medovou, opálenou hranou jež dodává výrobku přírodní vzhled. Sada 50 kusů za zvýhodněnou cenu.

Řadit podle 
Výrobce 

Dřevěné výřezy ve tvaru srdíček o rozměrech cca 2x2 cm. Sada 50 kusů za zvýhodněnou cenu. Vyrobeno z 3mm překližky, bez povrchové úpravy. Vhodné jako polotovar pro další tvoření - malování, crapbooking apod. Na přání lze vyrobit též v jiných velikostech. Na přání rovněž navrhneme a vyrobíme různé jiné motivy.
naše cena 35,0 Kč

Dřevěné výřezy - SRDÍČKO - 50 ks


Dřevěné výřezy ve tvaru srdíček o rozměrech cca 2x2 cm. Sada 50 kusů za zvýhodněnou cenu. Vyrobeno z 3mm překližky, bez povrchové úpravy. Vhodné jako polotovar pro další tvoření - malování, scrapbooking apod. Na přání lze vyrobit též v jiných velikostech. Na přání rovněž navrhneme a vyrobíme různé jiné motivy.
naše cena 35,0 Kč

Dřevěné výřezy - SRDÍČKO ZAHNUTÉ - 50 ks


Dřevěné výřezy ve tvaru 8-cípých hvězdiček o rozměrech cca 2x2 cm. Sada 50 kusů za zvýhodněnou cenu. Vyrobeno z 3mm překližky, bez povrchové úpravy. Vhodné jako polotovar pro další tvoření - malování, scrapbooking apod. Na přání lze vyrobit též v jiných velikostech. Na přání rovněž navrhneme a vyrobíme různé jiné motivy.
naše cena 35,0 Kč

Dřevěné výřezy - HVĚZDIČKA 8-cípá - 50 ks


Dřevěné výřezy ve tvaru 6-cípých hvězdiček o rozměrech cca 2x2 cm. Sada 50 kusů za zvýhodněnou cenu. Vyrobeno z 3mm překližky, bez povrchové úpravy. Vhodné jako polotovar pro další tvoření - malování, scrapbooking apod. Na přání lze vyrobit též v jiných velikostech. Na přání rovněž navrhneme a vyrobíme různé jiné motivy.
naše cena 35,0 Kč

Dřevěné výřezy - HVĚZDIČKA 6-cípá - 50 ks


Dřevěné výřezy ve tvaru 4-cípých hvězdiček o rozměrech cca 2x2 cm. Sada 50 kusů za zvýhodněnou cenu. Vyrobeno z 3mm překližky, bez povrchové úpravy. Vhodné jako polotovar pro další tvoření - malování, scrapbooking apod. Na přání lze vyrobit též v jiných velikostech. Na přání rovněž navrhneme a vyrobíme různé jiné motivy.
naše cena 35,0 Kč

Dřevěné výřezy - HVĚZDIČKA 4-cípá - 50 ks


Dřevěné výřezy ve tvaru lístků o rozměrech cca 2x1,4 cm. Sada 50 kusů za zvýhodněnou cenu. Vyrobeno z 3mm překližky, bez povrchové úpravy. Vhodné jako polotovar pro další tvoření - malování, scrapbooking apod. Na přání lze vyrobit též v jiných velikostech. Na přání rovněž navrhneme a vyrobíme různé jiné motivy.
naše cena 35,0 Kč

Dřevěné výřezy - LÍSTEK ÚZKÝ - 50 ks


Dřevěné výřezy ve tvaru lístků o rozměrech cca 2x2 cm. Sada 50 kusů za zvýhodněnou cenu. Vyrobeno z 3mm překližky, bez povrchové úpravy. Vhodné jako polotovar pro další tvoření - malování, scrapbooking apod. Na přání lze vyrobit též v jiných velikostech. Na přání rovněž navrhneme a vyrobíme různé jiné motivy.
naše cena 35,0 Kč

Dřevěné výřezy - LÍSTEK ŠIROKÝ - 50 ks


Dřevěné výřezy ve tvaru hrušek o rozměrech cca 2x2 cm. Sada 50 kusů za zvýhodněnou cenu. Vyrobeno z 3mm překližky, bez povrchové úpravy. Vhodné jako polotovar pro další tvoření - malování, scrapbooking apod. Na přání lze vyrobit též v jiných velikostech. Na přání rovněž navrhneme a vyrobíme různé jiné motivy.
naše cena 35,0 Kč

Dřevěné výřezy - HRUŠKA - 50 ks


Dřevěné výřezy ve tvaru jablíček o rozměrech cca 2x2 cm. Sada 50 kusů za zvýhodněnou cenu. Vyrobeno z 3mm překližky, bez povrchové úpravy. Vhodné jako polotovar pro další tvoření - malování, scrapbooking apod. Na přání lze vyrobit též v jiných velikostech. Na přání rovněž navrhneme a vyrobíme různé jiné motivy.
naše cena 35,0 Kč

Dřevěné výřezy - JABLÍČKO - 50 ks


Dřevěné výřezy ve tvaru jablíček o rozměrech cca 2x2 cm. Sada 50 kusů za zvýhodněnou cenu. Vyrobeno z 3mm překližky, bez povrchové úpravy. Vhodné jako polotovar pro další tvoření - malování, scrapbooking apod. Na přání lze vyrobit též v jiných velikostech. Na přání rovněž navrhneme a vyrobíme různé jiné motivy.
naše cena 35,0 Kč

Dřevěné výřezy - STROMEK - 50 ks


Dřevěné výřezy ve tvaru oříšků o rozměrech cca 2x2 cm. Sada 50 kusů za zvýhodněnou cenu. Vyrobeno z 3mm překližky, bez povrchové úpravy. Vhodné jako polotovar pro další tvoření - malování, scrapbooking apod. Na přání lze vyrobit též v jiných velikostech. Na přání rovněž navrhneme a vyrobíme různé jiné motivy.
naše cena 35,0 Kč

Dřevěné výřezy - OŘÍŠEK - 50 ks


Dřevěné výřezy ve tvaru kapek o rozměrech cca 2x1,2 cm. Sada 50 kusů za zvýhodněnou cenu. Vyrobeno z 3mm překližky, bez povrchové úpravy. Vhodné jako polotovar pro další tvoření - malování, scrapbooking apod. Na přání lze vyrobit též v jiných velikostech. Na přání rovněž navrhneme a vyrobíme různé jiné motivy.
naše cena 35,0 Kč

Dřevěné výřezy - KAPKA - 50 ks


Dřevěné výřezy ve tvaru vlnek o rozměrech cca 2x1,2 cm. Sada 50 kusů za zvýhodněnou cenu. Vyrobeno z 3mm překližky, bez povrchové úpravy. Vhodné jako polotovar pro další tvoření - malování, scrapbooking apod. Na přání lze vyrobit též v jiných velikostech. Na přání rovněž navrhneme a vyrobíme různé jiné motivy.
naše cena 35,0 Kč

Dřevěné výřezy - VLNKA - 50 ks


Dřevěné výřezy ve tvaru zvonků o rozměrech cca 2x2 cm. Sada 50 kusů za zvýhodněnou cenu. Vyrobeno z 3mm překližky, bez povrchové úpravy. Vhodné jako polotovar pro další tvoření - malování, scrapbooking apod. Na přání lze vyrobit též v jiných velikostech. Na přání rovněž navrhneme a vyrobíme různé jiné motivy.
naše cena 35,0 Kč

Dřevěné výřezy - ZVONEK - 50 ks


Dřevěné výřezy ve tvaru motýlů o rozměrech cca 2x2 cm. Sada 50 kusů za zvýhodněnou cenu. Vyrobeno z 3mm překližky, bez povrchové úpravy. Vhodné jako polotovar pro další tvoření - malování, scrapbooking apod. Na přání lze vyrobit též v jiných velikostech. Na přání rovněž navrhneme a vyrobíme různé jiné motivy.
naše cena 35,0 Kč

Dřevěné výřezy - MOTÝL - 50 ks


Dřevěné výřezy ve tvaru ptáčků o rozměrech cca 2x2 cm. Sada 50 kusů za zvýhodněnou cenu. Vyrobeno z 3mm překližky, bez povrchové úpravy. Vhodné jako polotovar pro další tvoření - malování, scrapbooking apod. Na přání lze vyrobit též v jiných velikostech. Na přání rovněž navrhneme a vyrobíme různé jiné motivy.
naše cena 35,0 Kč

Dřevěné výřezy - PTÁČEK - 50 ks